Hakkımızda

Farklı Olmak
İçin Varız

5M1K Mermercilik Madencilik  LTD. ŞTİ. 1997 yılında kurulmuş ve o tarihten beri Antalya’da bulunan granit ve mermer işleme tesisinde hizmetini sürdürmektedir. Firmamız; oteller, tatil köyleri, villalar, konaklar, iş merkezleri, kamu hizmet binaları gibi bir çok alanda birinci sınıf işçilikle granit ve mermer uygulamaları yapmaktadır. Alanında uzman kadrosu ile yıllık 25.000 m² uygulama kapasitesine sahip olup; Antalya’da bulunan tesisi  ve gerektiğinde şantiyelerde kurulu destek atölyesi ile aylık 5000 m² ebatlama yaparak uygulama ekiplerine her türlü desteği  vermektedir.

Şirketimiz yerli ve yabancı mermer ve granitlerden çeşitli ürün yelpazesi oluşturmuş ve günümüzün rekabet piyasasında lider gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Güçlü ticari ilişkileri sayesinde bu renk ve ürün çeşitliliğini taahhütlerinde de müşterilerine sunabilme imkanına sahiptir. Şirketimiz, her türlü projelerinizde bulunabilecek farklı cins granit ve mermer ürünlerini istenilen ebat ve şekillerde imal edebilmektedir.

Bunların yanı sıra plaka ve ebatlı taş satışı, mutfak ve banyo tezgah imalatları, mermer ve granit mobilya aksesuarları ile özel tasarım siparişlerinizi en üstün kalitede sizler için imal edebilir.

Firmamızın 1997 den bu yana siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda sürekli araştırma, geliştirme, ve yenilikçi düşüncemiz ile her geçen gün daha farklı hizmet sunma çabalarımız devam etmektedir. Dünya standartları çerçevesinde kalitesini yükseltmeye çalışan şirketimiz bu konudaki çeşitli yatırımları ile kalitesini siz müşterine sunmaktadır.

5M1K iş sağlığı ve güvenliği, çevre ve kalite yönetimi mevzuatlarına uygun şekilde faaliyetlerini yürütmekte olup gelişen ve değişen Türkiye ve Dünya standartlarını yakından takip etmektedir. Kalitenin ve hizmetin en unutulmaz olanının etik değerlere bağlı kalınarak ve belirli amaç doğrultusunda yapılmış olana inanan 5M 1K bu düşüncesini yaptığı tüm işlerde hissettirmeye çalışmaktadır.

Geçmişimiz ve bugünümüzle gurur duymakta, enerjik ve dinamik kadromuz ile birlikte gelecek günlerimizi heyecanla beklemekteyiz. Biz farklı olmak için ve sizlere bu farkı tanıştırmak için varız. 

Misyonumuz

Şirketimiz daha genç beyinlerle başarıya giden bu yolda çığır açarak ilerlemek, modern teknoloji ile tecrübelerimizi birleştirerek kaliteli ürünler imal edip dünya standartlarındaki hizmet anlayışımızı müşterilerine sunmaktadır.

Vizyonumuz

Doğal taşlar en uyumlu haliyle tasarımlarda buluştuğunda unutulmaz eserler haline gelirler. Şirketimiz uzman ve deneyimli eller eşliğinde bu eserleri işleyerek dünyada kalıcı anılar bırakmaya çalışmaktadır. Sadece bölgesinde değil, tüm Dünya’da adını duyurarak eşsiz anılar yaratmak, hayalleri mermere işleyerek unutulmaz olmak şirketimizin vizyonu haline gelmiştir.